ÚvodO společnostiAktualityAplikace Automobil má centrum notifikací! Nově lze všechny notifikace spravovat z jednoho místa!

Aplikace Automobil má centrum notifikací! Nově lze všechny notifikace spravovat z jednoho místa!

10. října 2022 | Rubriky: Aktuality

Centrum notifikací v aplikaci AutoMobil!

Mobilní aplikace AutoMobil má další vychytávku!Tentokrát jsme do ní zabudovali centrum notifikací. V aplikaci nově máte všechny notifikaci přehledně na jednom místě! A nejen to! Z centra notifikací můžete rovnou všechny notifikace spravovat, to znamená libovolně editovat, mazat nebo zadávat nové.

 

Aplikaci AutoMobil v naší programátorské dílně INSIA poctivě vylepšujeme celý rok. A to hlavně díky zpětné vazbě uživatelů, kteří aplikaci používají. 

Co vše letos do aplikace přibylo?

Všechny notifikace přehledně na jednom místě!

Máte v aplikaci nastavených více notifikací a začínáte se ztrácet v tom, co a kde máte nastavené? Přesně kvůli tomu jsme do aplikace zabudovali centrum notifikací, ve kterém máte nejen přehled všech notifikací, ale rovnou si tam můžete nastavit i novou libovolnou notifikaci. Správa notifikací nebyla ještě nikdy jednodušší. Určitě si tuhle funkci vyzkoušejte.   

noitifikační centrum_screen cz                    

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Věděli jste, že?

Notifikace jsou skvělý nástroj, díky kterému nemusíte nosit všechny důležité termíny v hlavě? Ať už jde o platnost vašeho řidičského průkazu, cestovního pasu, návštěvu autoservisu, leasingovou smlouvuu nebo cokoliv dalšího. Jak jednou objevíte kouzlo notifikací, už nebudete chtít jinak.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn